Hizmetlerimiz

Trafik Sigortası

Trafikte karşılaşabileceğiniz istenmeyen durumlara karşı kendinizi güvende hissetmek en doğal hakkınız. Trafik Sigortası ile risklere karşı çok daha güvenli bir şekilde yol alacaksınız.

Detay

Kasko Sigortası

Artık endişelenmenize gerek yok! Aracınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyor, Genişletilmiş Kasko ile aracınıza tam güvence sunuyoruz.

Detay

Konut Sigortası

Hayatınızın en büyük birikimlerinden biri olan konutunuz, siz farkında bile olmadan her gün onlarca riskle karşı karşıya kalıyor. Bizim Ev ile tüm bu risklere karşı, gözünüz arkada kalmadan evinizi güvence altına alabilirsiniz.

Detay

İşyeri Sigortası

İşyeriniz hem sizin ve ailenizin hem de çalışanlarınızın yarınları… Geleceği düşündünüz ve başarılı adımlarla ilerleyip işyeri sahibi oldunuz. Tüm enerjinizi projelerinize ve yatırımlarınıza yönlendirerek, yeni başarılara imza atmak istiyorsunuz.

Detay

Sağlık Sigortası

Günlük hayatın koşuşturması içinde en büyük zenginliğin sağlık olduğu unutulup gidiyor. Oysa hayat güzelliklerle dolu olduğu kadar beklenmedik riskler de taşıyor. Sağlık Sigortası ile yurt içi ve isterseniz yurt dışında meydana gelebilecek sağlık giderleri için geniş hizmet ağımız ile kapsamlı teminatlar sunuyoruz.

Detay

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Özel hastanelerde SGK’nızı kullandığınızda ödemeniz gereken fark ücretlerini karşılayan bir poliçe ile Sağlığınızı güvence altına almak ister misiniz? Üstelik hiçbir prosedür olmadan, çok uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle!

Detay

Yabancılar İçin Sağlık Sigortası

Yabancıların ülkemizde ikamet edebilmesi için gerekli özel sağlık sigortası, Türkiye’deki yeni yaşamınızda sağlınızı güvence altına alıyor.

Detay

Bireysel Emeklilik

Çalışma hayatınız süresince yaptığınız düzenli tasarrufların yatırıma yönlendirilmesini sağlayarak, oluşacak birikimle, çalışma döneminizde sahip olduğunuz yaşam standartlarını emeklilik döneminizde de devam ettirmeyi amaçlayan gönüllülüğe dayalı bir sistemdir.

Detay

İnşaat All Risk Sigortası

Büyük bir özenle hayata geçirdiğiniz projeniz, beklenmedik birçok risk ile karşı karşıya. Artık tüm bu risklere karşı çok yönlü güvence sunan İnşaat Bütün Riskler (CAR) Sigortası yanınızda.

Detay

Elektronik Cihaz Sigortası

İş kolunuz ne olursa olsun, elektronik cihazlar artık işinizin vazgeçilmez bir parçası. Peki, gelişen teknolojiye yetişmek için yüksek maliyetlerle sürekli güncellediğiniz cihazlarınız yeterince güvende mi?

Detay

Makine Kırılması Sigortası

Büyük bir yatırımla kurduğunuz iş yerinizde sahip olduğunuz makineler, çalışmaya devam ettikleri sürece değerini korur. Peki, beklenmedik durumlarda üretiminizin durması riskine karşı ne kadar hazırlıklısınız?

Detay

Mesleki Sorumluluk Sigortası

İşiniz gereği gerçekleştirdiğiniz faaliyetler sırasında, üçüncü şahısların uğrayabilecekleri maddi veya bedeni zararları güvence altına alıyoruz

Detay

Ürün Sorumluluk Sigortası

Üretimini yaptığınız fakat bir sebepten hatalı çıkan ürünlerin, üçüncü şahıslarda meydana getirebileceği maddi ve bedeni zararları hukuki sorumluluk sınırlarında teminat altına alıyor,

Detay

İşveren Mali Mesuliyet Sigortası

İş yerinizde meydana gelebilecek iş kazalarında, sigortalı çalışanlarınız tarafından sizden istenebilecek tazminat taleplerini teminat altına alıyoruz.

Detay

Şahıs Sorumluluk Sigortası

Sigortalı olduğunuz süre boyunca herhangi bir sebepten dolayı üçüncü şahısların ölüm, yaralanma, sağlık sorunları, maddi zarar gibi nedenler ile sizden talep edebileceği tazminat risklerine karşı artık güvence altındasınız.

Detay

Tehlikeli Madde (Atık) Sigortası

Tehlikeli Madde (Atık) Sigortası

Detay